Organisatie

De meest bekende persoon uit de organisatie van FC Utrecht, is zonder enige twijfel grootaandeelhouder Frans van Seumeren. Onder zijn bezielende leiding zetten tientallen mensen zich dagelijks in voor de club, binnen en buiten de lijnen. Een overzicht van de organisatie van de club op extrasportief vlak.

Organisatie

Raad van Commissarissen:
Pieter Leyssius - Voorzitter
Frans van Seumeren
Annemarie Kaemingk
Marco Peek
Kees Jansma

Directie:
Thijs van Es - Algemeen Directeur
Jordy Zuidam - Technisch Directeur
Edo Keuning - Financieel & Operationeel Directeur

Stichting Continuïteit:
Jacques van Ek (voorzitter)
Teun den Hartog
Richard Kraan

Raad van Advies:
Sjef ten Berge - Namens Business Club FC Utrecht
Teun den Hartog - Namens Supporters­Vereniging FC Utrecht
Eddy Overweg - Namens Vrienden van FC Utrecht

Neem contact op met een afdeling

Afdeling E-mailadres
Pers pers@fcutrecht.nl
Business business@fcutrecht.nl
Maatschappelijk maatschappelijk@fcutrecht.nl
Marketing info@fcutrecht.nl
Content socialmedia@fcutrecht.nl
Personeelszaken info@fcutrecht.nl
Supporterszaken supporterszaken@fcutrecht.nl
Ticketing ticketing@fcutrecht.nl
Veiligheid veiligheid@fcutrecht.nl
Operations klantenservice@fcutrecht.nl
Financiën financieel@fcutrecht.nl
Fanshop fanshop@fcutrecht.nl
Jong FC Utrecht / Academie / Scouting info@fcutrecht.nl
Vrouwenvoetbal s.staatsen@fcutrecht.nl

Toelichting Jaarverslag

FRS Score

FC Utrecht heeft bij het indienen van de jaarcijfers 20/21 en de prognose 21/22 een score gehaald van 16 punten in het FRS model van de KNVB (Financial Rating System). Vorig jaar werd op ditzelfde meetmoment een FRS score behaald van 17 punten. Daarmee verlaat FC Utrecht de plan van aanpak modus en voldoet FC Utrecht hiermee aan de vereisten die gesteld worden aan een financieel gezonde club.

Veilig sportklimaat

FC Utrecht heeft haar focus op een veilig sport- en werkklimaat. Hier vind je meer informatie over onze vertrouwenscontactpersonen.