Organisatie

De meest bekende persoon uit de organisatie van FC Utrecht, is zonder enige twijfel grootaandeelhouder Frans van Seumeren. Onder zijn bezielende leiding zetten tientallen mensen zich dagelijks in voor de club, binnen en buiten de lijnen. Een overzicht van de organisatie van de club op extrasportief vlak.

ORGANISATIE

Aandeelhouders:
Frans van Seumeren Holding BV
Stichting Continuïteit FC Utrecht
Stichting Administratiekantoor FC Utrecht

Raad van Commissarissen:
Paul Verhoeff - Voorzitter
Frans van Seumeren - Technische zaken
Annemarie Kaemingk - Maatschappelijk en geledingen
Adriaan Aarts - Financiën

Directie:
Joost Broerse - Directeur Commercie
Thijs van Es - Directeur Financiën / Operations
Jordy Zuidam - Directeur Voetbalzaken

Stichting Continuïteit:
Jacques van Ek (voorzitter)
Teun den Hartog
Richard Kraan

Raad van Advies:
Sjef ten Berge - Namens Business Club FC Utrecht
Teun den Hartog - Namens Supporters­Vereniging FC Utrecht
Eddy Overweg - Namens Vrienden van FC Utrecht

NEEM CONTACT OP MET EEN AFDELING

Afdeling E-mailadres
Pers pers@fcutrecht.nl
Business business@fcutrecht.nl
Maatschappelijk maatschappelijk@fcutrecht.nl
Marketing info@fcutrecht.nl
Content socialmedia@fcutrecht.nl
Personeelszaken info@fcutrecht.nl
Supporterszaken supporterszaken@fcutrecht.nl
Ticketing ticketing@fcutrecht.nl
Veiligheid veiligheid@fcutrecht.nl
Operations klantenservice@fcutrecht.nl
Financiën financieel@fcutrecht.nl
Fanshop fanshop@fcutrecht.nl
Jong FC Utrecht / Academie / Scouting info@fcutrecht.nl