Gespeelde wedstrijden

  • FC Utrecht - Heracles Almelo

    Vrijdag 23 februari
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-0

  • FC Twente - FC Utrecht

    Zondag 18 februari
    12.15 uur

    De Grolsch Veste
    Eredivisie

    0-1

  • FC Utrecht - Fortuna Sittard

    Zondag 11 februari
    14.30 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    4-0

  • FC Utrecht - FC Volendam

    Zondag 4 februari
    14.30 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    4-2

  • Excelsior - FC Utrecht

    Zaterdag 27 januari
    21.00 uur

    Van Donge & De Roo Stadion
    Eredivisie

    1-1

  • FC Utrecht - PSV

    Zondag 21 januari
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-1

  • Vitesse - FC Utrecht

    Zondag 14 januari
    14.30 uur

    Sation Gelredome
    Eredivisie

    0-0

  • Feyenoord - FC Utrecht

    Woensdag 20 december
    21.00 uur

    De Kuip
    TOTO KNVB Beker

    2-1

  • FC Utrecht - RKC Waalwijk

    Zaterdag 16 december
    16.30 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-1

  • Go Ahead Eagles - FC Utrecht

    Zondag 10 december
    12.15 uur

    De Adelaarshorst
    Eredivisie

    0-2

  • FC Utrecht - AZ Alkmaar

    Zondag 3 december
    16.45 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-1

  • Sparta Rotterdam - FC Utrecht

    Zondag 26 november
    16.45 uur

    Het Kasteel
    Eredivisie

    1-2

  • FC Utrecht - PEC Zwolle

    Donderdag 16 november
    13.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    3-1

  • FC Utrecht - Excelsior

    Zondag 12 november
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    2-2

  • FC Utrecht - FC Twente

    Zondag 5 november
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-1

  • FC Utrecht - RKC Waalwijk

    Dinsdag 31 oktober
    21.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    TOTO KNVB Beker

    3-2

  • Fortuna Sittard - FC Utrecht

    Zaterdag 28 oktober
    21.00 uur

    Fortuna Sittard Stadion
    Eredivisie

    0-0

  • FC Utrecht - Ajax

    Zondag 22 oktober
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    4-3

  • FC Volendam - FC Utrecht

    Vrijdag 6 oktober
    20.00 uur

    Kras stadion
    Eredivisie

    1-0

  • FC Utrecht - Almere City FC

    Zaterdag 30 september
    18.45 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    0-2

  • N.E.C. Nijmegen - FC Utrecht

    Zaterdag 23 september
    18.45 uur

    Het Goffertstadion
    Eredivisie

    3-0

  • Heracles Almelo - FC Utrecht

    Zaterdag 16 september
    21.00 uur

    Erve Asito stadion
    Eredivisie

    1-3

  • FC Utrecht - Feyenoord

    Zondag 3 september
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-5

  • PEC Zwolle - FC Utrecht

    Zondag 27 augustus
    12.15 uur

    MAC³PARK stadion
    Eredivisie

    1-0

  • FC Utrecht - sc Heerenveen

    Zondag 20 augustus
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    0-2

  • FC Utrecht - RCD Espanyol

    Zaterdag 5 augustus
    17.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Oefenwedstrijd

    3-0

  • FC Utrecht - Bologna FC

    Woensdag 2 augustus
    15.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    1-2

  • FC Utrecht - OFI Kreta

    Zaterdag 29 juli
    14.30 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    2-0

  • FC Utrecht - AE Kifisia

    Vrijdag 28 juli
    15.00 uur

    Burgh-Haamstede
    Oefenwedstrijd

    1-1

  • FC Utrecht - Shakhtar Donetsk

    Zaterdag 22 juli
    14.00 uur


    Besloten oefenwedstrijd

    2-4

  • Regioteam Amersfoort - FC Utrecht

    Vrijdag 7 juli
    19.30 uur

    Sportpark Nimmerdor, Amersfoort
    Oefenwedstrijd

    0-6