Gespeelde wedstrijden

  • AZ Alkmaar - FC Utrecht

    Zaterdag 28 januari
    21.00 uur

    AFAS Stadion
    Eredivisie

    5-5

  • FC Utrecht - Excelsior

    Woensdag 25 januari
    21.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-0

  • FC Twente - FC Utrecht

    Zondag 22 januari
    14.30 uur

    De Grolsch Veste
    Eredivisie

    2-0

  • Go Ahead Eagles - FC Utrecht

    Zondag 15 januari
    14.30 uur

    De Adelaarshorst
    Eredivisie

    2-2

  • Blauw Geel '38 - FC Utrecht

    Donderdag 12 januari
    20.00 uur

    Sportpark Prins W. Alexander
    TOTO KNVB Beker

    1-3

  • FC Utrecht - Feyenoord

    Zondag 8 januari
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-1

  • RKC Waalwijk - FC Utrecht

    Vrijdag 30 december
    13.00 uur


    Oefenwedstrijd

    0-2

  • ADO Den Haag - FC Utrecht

    Vrijdag 23 december
    13.30 uur


    Oefenwedstrijd

    4-4

  • FC Utrecht - FC Groningen

    Vrijdag 23 december
    13.00 uur


    Oefenwedstrijd

    0-3

  • FC Volendam - FC Utrecht

    Zaterdag 12 november
    16.30 uur

    Kras Stadion
    Eredivisie

    0-4

  • FC Utrecht - FC Groningen

    Zondag 6 november
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    2-1

  • SC Heerenveen - FC Utrecht

    Zaterdag 29 oktober
    16.30 uur

    Abe Lenstra Stadion
    Eredivisie

    1-2

  • FC Utrecht - Sparta Rotterdam

    Zondag 23 oktober
    16.45 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    3-1

  • Sportlust ’46 - FC Utrecht

    Donderdag 20 oktober
    18.45 uur

    Sportpark Cromwijck
    TOTO KNVB Beker

    0-3

  • PSV - FC Utrecht

    Zondag 16 oktober
    14.30 uur

    Philips Stadium
    Eredivisie

    6-1

  • FC Utrecht - AZ Alkmaar

    Zondag 9 oktober
    14.30 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-2

  • Excelsior - FC Utrecht

    Zondag 2 oktober
    14.30 uur

    Van Donge & De Roo Stadion
    Eredivisie

    0-1

  • Ajax - FC Utrecht

    Dinsdag 20 september
    12.00 uur

    De Toekomst
    Oefenwedstrijd

    1-2

  • FC Utrecht - N.E.C. Nijmegen

    Vrijdag 16 september
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    0-0

  • FC Utrecht - Vitesse

    Zondag 11 september
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    1-0

  • Fortuna Sittard - FC Utrecht

    Vrijdag 2 september
    20.00 uur

    Fortuna Sittard Stadion
    Eredivisie

    3-4

  • FC Utrecht - Ajax

    Zondag 28 augustus
    12.15 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    0-2

  • FC Emmen - FC Utrecht

    Zaterdag 20 augustus
    21.00 uur

    De Oude Meerdijk
    Eredivisie

    3-2

  • FC Utrecht - SC Cambuur

    Zaterdag 13 augustus
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Eredivisie

    0-0

  • RKC Waalwijk - FC Utrecht

    Zaterdag 6 augustus
    21.00 uur

    Mandemakers Stadion
    Eredivisie

    2-2

  • FC Utrecht - Shakhtar Donetsk

    Zaterdag 30 juli
    16.30 uur

    Stadion Galgenwaard
    Oefenwedstrijd

    2-2

  • FC Utrecht - AEK Athene

    Woensdag 27 juli
    16.00 uur


    Besloten oefenwedstrijd

    0-1

  • FC Utrecht - De Graafschap

    Zaterdag 23 juli
    14.00 uur


    Oefenwedstrijd

    2-1

  • FC Utrecht - OFI Kreta

    Woensdag 20 juli
    18.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    4-0

  • KV Kortrijk - FC Utrecht

    Zaterdag 16 juli
    16.00 uur

    Guldensporenstadion
    Oefenwedstrijd

    2-1

  • Club Brugge - FC Utrecht

    Woensdag 13 juli
    15.30 uur


    Besloten oefenwedstrijd

    4-2

  • SC Heerenveen - FC Utrecht

    Vrijdag 8 juli
    17.00 uur


    Oefenwedstrijd

    0-1

  • KRC Genk - FC Utrecht

    Woensdag 6 juli
    17.00 uur


    Besloten oefenwedstrijd

    2-1

  • FC Utrecht - Queens Park FC

    Zaterdag 2 juli
    18.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    2-4

  • FC Utrecht - N.E.C. Nijmegen

    Vrijdag 29 april
    20.00 uur


    Eredivisie

    1-0

  • Go Ahead Eagles - FC Utrecht

    Donderdag 14 april
    14.00 uur


    Oefenwedstrijd

    0-3

  • FC Utrecht - ADO Den Haag

    Dinsdag 12 april
    15.00 uur


    Oefenwedstrijd

    3-1

  • FC Utrecht - Fortuna Sittard

    Zaterdag 9 april
    18.45 uur


    Eredivisie

    1-1

  • FC Schalke 04 - FC Utrecht

    Donderdag 24 maart
    14.00 uur


    Oefenwedstrijd

    1-0

  • Go Ahead Eagles - FC Utrecht

    Zaterdag 5 maart
    18.45 uur


    Eredivisie

    1-1

  • SC Heerenveen - FC Utrecht

    Zondag 27 februari
    20.00 uur


    Eredivisie

    1-2

  • Heracles Almelo - FC Utrecht

    Vrijdag 11 februari
    20.00 uur


    Eredivisie

    1-0