Gespeelde wedstrijden

  • SC Telstar - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 30 september
    20.00 uur

    BUKO Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    2-2

  • FC Den Bosch - Jong FC Utrecht

    Donderdag 22 september
    14.00 uur


    Oefenwedstrijd

    4-2

  • NAC Breda - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 16 september
    20.00 uur

    Rat Verlegh Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    3-1

  • Jong FC Utrecht - ADO Den Haag

    Maandag 12 september
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Keuken Kampioen Divisie

    1-1

  • Jong FC Utrecht - Helmond Sport

    Vrijdag 9 september
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    2-0

  • VVV-Venlo - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 2 september
    20.00 uur

    De Koel
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong FC Utrecht - Willem II

    Maandag 29 augustus
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Keuken Kampioen Divisie

    0-0

  • FC Dordrecht - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 19 augustus
    20.00 uur

    Matchoholic Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong FC Utrecht - Heracles Almelo

    Maandag 15 augustus
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Keuken Kampioen Divisie

    0-3

  • Top Oss - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 5 augustus
    20.00 uur

    Frans Heesen Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    3-0

  • Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht

    Zaterdag 23 juli
    19.00 uur


    Oefenwedstrijd

    0-2

  • Jong FC Utrecht - KMSK Deinze

    Woensdag 13 juli
    14.00 uur


    Oefenwedstrijd

    0-3

  • Jong Zeeland - Jong FC Utrecht

    Zaterdag 9 juli
    15.30 uur


    Oefenwedstrijd

    0-6

  • Jong FC Utrecht - Borussia Mönchengladbach II

    Zaterdag 2 juli
    14.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    4-0

  • Jong FC Utrecht - VVV-Venlo

    Vrijdag 6 mei
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    2-3

  • SC Telstar - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 29 april
    20.00 uur

    Rabobank IJmond Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    1-3

  • ADO Den Haag - Jong FC Utrecht

    Zondag 24 april
    12.15 uur

    Cars Jeans Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    1-1

  • Jong FC Utrecht - FC Den Bosch

    Maandag 18 april
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Keuken Kampioen Divisie

    0-1

  • MVV Maastricht - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 8 april
    20.00 uur

    Stadion de Geusselt
    Keuken Kampioen Divisie

    2-4

  • Jong FC Utrecht - NAC Breda

    Maandag 4 april
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Keuken Kampioen Divisie

    1-0

  • Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 1 april
    20.00 uur

    Parkstad Limburg Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong FC Utrecht - Australië Onder 23

    Woensdag 23 maart
    13.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Oefenwedstrijd

    1-0

  • Jong FC Utrecht - Jong AZ

    Vrijdag 18 maart
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-1

  • FC Emmen - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 11 maart
    20.00 uur

    De Oude Meerdijk
    Keuken Kampioen Divisie

    2-0

  • Jong FC Utrecht - Almere City FC

    Maandag 7 maart
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    1-2

  • Top Oss - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 25 februari
    20.00 uur

    Frans Heesen Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    4-1

  • Jong FC Utrecht - Excelsior

    Maandag 21 februari
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-1

  • Jong PSV - Jong FC Utrecht

    Maandag 14 februari
    20.00 uur

    De Herdgang
    Keuken Kampioen Divisie

    0-2

  • Jong FC Utrecht - Helmond Sport

    Maandag 7 februari
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    3-2

  • FC Volendam - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 4 februari
    20.00 uur

    Kras Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    2-0

  • Jong FC Utrecht - Jong FC Volendam

    Donderdag 27 januari
    14.00 uur


    Oefenwedstrijd

    1-2

  • Jong FC Utrecht - FC Dordrecht

    Vrijdag 21 januari
    20.00 uur


    Keuken Kampioen Divisie

    0-4

  • FC Eindhoven - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 14 januari
    20.00 uur

    Jan Louwers Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    4-0

  • Jong FC Utrecht - Jong Ajax

    Maandag 10 januari
    18.45 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-2

  • Jong FC Utrecht - De Graafschap

    Maandag 20 december
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-2

  • VVV-Venlo - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 10 december
    20.00 uur

    Covebo Stadion - De Koel
    Keuken Kampioen Divisie

    1-2

  • Jong FC Utrecht - ADO Den Haag

    Maandag 6 december
    20.00 uur

    Stadion Galgenwaard
    Keuken Kampioen Divisie

    1-4

  • Excelsior - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 26 november
    20.00 uur

    Van Donge & De Roo Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong FC Utrecht - FC Volendam

    Maandag 22 november
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-1

  • NAC Breda - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 19 november
    20.00 uur

    Rat Verlegh Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    1-1

  • Jong FC Utrecht - FC Eindhoven

    Vrijdag 5 november
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-6

  • FC Den Bosch - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 29 oktober
    20.00 uur

    Stadion De Vliert
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong FC Utrecht - Top Oss

    Vrijdag 22 oktober
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong FC Utrecht - Roda JC Kerkrade

    Maandag 18 oktober
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    1-2

  • Jong Ajax - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 15 oktober
    20.00 uur

    De Toekomst
    Keuken Kampioen Divisie

    3-1

  • Jong FC Utrecht - FC Emmen

    Vrijdag 1 oktober
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    0-1

  • De Graafschap - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 24 september
    20.00 uur

    De Vijverberg
    Keuken Kampioen Divisie

    2-2

  • Helmond Sport - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 17 september
    20.00 uur

    SolarUnie Stadion
    Keuken Kampioen Divisie

    0-3

  • Jong FC Utrecht - Jong PSV

    Maandag 13 september
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    2-1

  • Jong AZ - Jong FC Utrecht

    Vrijdag 10 september
    20.00 uur

    AFAS Trainingscomplex
    Keuken Kampioen Divisie

    0-1

  • Jong FC Utrecht - La Louvière Centre

    Vrijdag 3 september
    15.00 uur


    Oefenwedstrijd

    5-2

  • Jong FC Utrecht - SC Telstar

    Vrijdag 27 augustus
    20.00 uur

    Sportcomplex Zoudenbalch
    Keuken Kampioen Divisie

    3-0