Met de uitbreiding van de samenwerking willen beide partijen de impact van het vrouwenvoetbal in Utrecht en de regio vergroten.
“Met de VriendenLoterij bouwen we voort op een samenwerking die is gebaseerd op wederzijds vertrouwen en gedeelde ambities”, vertelt Commercieel Directeur Niek Amelink. “Dat zij hun betrokkenheid nu ook uitbreiden naar FC Utrecht Vrouwen is een logische en mooie volgende stap. We zijn blij dat we onze samenwerking op deze manier verder kunnen verdiepen en kijken uit naar alles wat we de komende jaren samen gaan realiseren.”
Ook vanuit de VriendenLoterij wordt met enthousiasme gereageerd op de uitbreiding van het partnership. Geert Friebel, Hoofd Sportsponsoring van de VriendenLoterij, zegt daarover: “We zijn trots op de uitbreiding van deze samenwerking. Door deze uitbreiding, kunnen we meer betekenen voor meiden en vrouwen in Utrecht en de regio om samen de impact van het vrouwenvoetbal vergroten. Zodat uiteindelijk iedereen op en naast het veld van haar sport kan genieten.”
Over de VriendenLoterij
De VriendenLoterij steunt organisaties die de wereld mooier, leuker of plezieriger maken door zich in te zetten voor cultuur, sport en welzijn. Bijvoorbeeld musea en monumenten in de buurt of de plaatselijke sportvereniging. Deelnemers kunnen zelf kiezen voor welk goed doel zij meespelen en maken ieder uur kans op mooie prijzen.
Minimaal 40 procent van de inleg gaat naar 64 culturele partners en meer dan 4.400 andere goede doelen, clubs en verenigingen. Dankzij de deelnemers schonk de VriendenLoterij sinds 1998 in totaal al ruim 2,5 miljard euro.
Met de VIP-KAART is door heel Nederland elke dag plezier te beleven. De kaart geeft gratis toegang tot ruim 180 musea en tot 50 procent korting op meer dan 200 uitjes door heel Nederland, van bioscoop en dans tot musical, dierenpark en opera.