Informatie kaartverkoop Real Betis – FC Utrecht

10 oktober 2025

Tickets voor duel met Spanjaarden vanaf zaterdag beschikbaar

Op zaterdag 11 oktober om 09.30 uur start de kaartverkoop voor Real Betis – FC Utrecht. Het is vanaf dat tijdstip voor Gouden Seizoenkaarthouders mogelijk om tickets te bemachtigen voor het duel dat op donderdag 27 november om 21.00 uur wordt afgetrapt in het Estadio La Cartuja de Sevilla. In totaal zijn er 3.385 kaarten beschikbaar voor het uitvak.

Gouden Seizoenkaarthouders kunnen vanaf morgen (zaterdag) om 09.30 uur tickets scoren. Voor Uitkaarthouders start de verkoop op zondag 12 oktober om 09.30 uur. Op maandag 13 oktober zijn vanaf 09.30 uur Seizoenkaarthouders aan de beurt. 

FC Utrecht raadt supporters sterk aan om de aankoop van een omwisselbiljet ONLINE te doen. Het heeft geen zin om hiervoor naar de Fanshop te komen. De FC Utrecht Fanshop is op zondag en maandag gesloten.

In Sevilla zal er door de Spanjaarden zeer streng worden gecontroleerd op naam en paspoort. De naam op de toegangskaart moet overeenkomen met de naam op het paspoort. Is dit niet het geval dan bestaat de mogelijkheid dat de toegang tot het stadion wordt geweigerd.

Het omwisselen van de kaarten zal op een nog nader te bepalen locatie in Sevilla zijn. Deze locatie en tijd worden op de woensdag voor de wedstrijd gedeeld met de supporters die een kaart voor het bezoekersvak hebben gekocht.