Kooistra wordt als Technisch Manager verantwoordelijk voor het ontwikkelen en vormgeven van het technisch proces rondom Jong FC Utrecht en de Academie. De oud-prof van onder meer sc Heerenveen, FC Groningen en RBC Roosendaal, vervulde menig functie binnen het betaald voetbal.
Zo was Kooistra hoofdtrainer, assistent-trainer, Technisch Directeur en scout. De laatste jaren was hij werkzaam als scout bij Go Ahead Eagles. Kooistra staat bekend om het herkennen en ontwikkelen van talent. Iets wat goed van pas zal komen in zijn nieuwe functie.
“De rol die FC Utrecht voor mij in gedachten heeft, past als een jas”, zegt Jeffrey Kooistra. “In de gesprekken met Jordy Zuidam en onder anderen Ron Jans, medewerkers van de Acadamie en Jong FC Utrecht en de scouting voelde ik meteen enthousiasme van alle kanten. De energie en dynamiek binnen de club spreken me aan en ik kijk er enorm naar uit om samen aan de slag te gaan.”