Dagboek FC Utrecht O16 in Suriname, deel 1

17 februari 2017
Het eerste deel van een reeks verslagen van een bijzondere trip.
FC Utrecht O16 vertoeft deze week in Suriname. Daar, in Paramaribo, nemen de Utrechtse talenten deel aan een toernooi. FC Twente O17, Suriname O17 en Curacao O17 zijn de tegenstanders. Ferdi ten Ham brengt verslag uit. Deel 1.

Vanuit een winters wit Nederland gaan we vertrekken met SurinamAirways. Helaas wordt dat een paar uur uitgesteld vanwege de drukte, die door het weer veroorzaakt wordt. Uiteindelijk wordt er vertrokken … op naar Suriname.

De gezagvoerder vertelt dat we er 9 uur en 10 minuten over gaan doen. Het cabinepersoneel is extra vriendelijk en zorgzaam voor onze spelers. Onze spelers gedragen zich voorbeeldig.

Het is 23.45 uur als we in Suriname landen en rond 2.00 uur als we bij het hotel zijn.

Daar staan nog broodjes en water voor ons klaar. Daarna snel naar bed. Morgenochtend ontbijt om 9.30 uur.