Jong FC Utrecht - FC Dordrecht
Vrijdag 10 mei
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
1-1
De Graafschap - Jong FC Utrecht
Vrijdag 3 mei
20.00 uur
Stadion De Vijverberg
Keuken Kampioen Divisie
2-2
Jong FC Utrecht - ADO Den Haag
Maandag 29 april
20.00 uur
Stadion Galgenwaard
Keuken Kampioen Divisie
0-2
Jong PSV - Jong FC Utrecht
Maandag 22 april
20.00 uur
PSV Campus De Herdgang
Keuken Kampioen Divisie
2-0
Jong FC Utrecht - FC Den Bosch
Maandag 15 april
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-2
Jong FC Utrecht - Willem II
Maandag 8 april
20.00 uur
Stadion Galgenwaard
Keuken Kampioen Divisie
1-1
SC Telstar - Jong FC Utrecht
Vrijdag 29 maart
20.00 uur
711 Stadion
Keuken Kampioen Divisie
5-1
Jong FC Utrecht - FC Emmen
Vrijdag 15 maart
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
2-3
FC Eindhoven - Jong FC Utrecht
Maandag 11 maart
20.00 uur
Jan Louwers stadion
Keuken Kampioen Divisie
3-0
Jong FC Utrecht - Helmond Sport
Vrijdag 8 maart
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-1
NAC Breda - Jong FC Utrecht
Vrijdag 1 maart
20.00 uur
Rat Verlegh Stadion
Keuken Kampioen Divisie
3-1
Jong FC Utrecht - TOP Oss
Maandag 26 februari
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-3
SC Cambuur - Jong FC Utrecht
Vrijdag 16 februari
20.00 uur
Cambuur Stadion
Keuken Kampioen Divisie
2-4
Jong FC Utrecht - Jong AZ
Maandag 12 februari
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
1-2
Jong FC Utrecht - Jong Ajax
Maandag 5 februari
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-1
Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht
Vrijdag 26 januari
20.00 uur
Parkstad Limburg Stadion
Keuken Kampioen Divisie
0-0
MVV Maastricht - Jong FC Utrecht
Vrijdag 19 januari
20.00 uur
Stadion de Geusselt
Keuken Kampioen Divisie
3-0
Jong FC Utrecht - VVV-Venlo
Maandag 15 januari
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-0
FC Groningen - Jong FC Utrecht
Vrijdag 22 december
20.00 uur
Euroborg Stadion
Keuken Kampioen Divisie
2-1
Jong FC Utrecht - FC Eindhoven
Vrijdag 15 december
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
2-5
Jong Ajax - Jong FC Utrecht
Maandag 11 december
20.00 uur
Sportcomplex De Toekomst
Keuken Kampioen Divisie
2-1
Jong FC Utrecht - SC Telstar
Maandag 4 december
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-0
Jong FC Utrecht - Jong PSV
Vrijdag 1 december
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
0-0
ADO Den Haag - Jong FC Utrecht
Maandag 27 november
20.00 uur
Bingoal Stadion
Keuken Kampioen Divisie
6-0
Jong FC Utrecht - De Graafschap
Vrijdag 24 november
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
2-0
Willem II - Jong FC Utrecht
Vrijdag 10 november
20.00 uur
Koning Willem II Stadion
Keuken Kampioen Divisie
2-1
FC Den Bosch - Jong FC Utrecht
Zaterdag 4 november
18.45 uur
Stadion De Vliert
Keuken Kampioen Divisie
1-1
Jong FC Utrecht - MVV Maastricht
Maandag 30 oktober
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
1-1
TOP Oss - Jong FC Utrecht
Maandag 23 oktober
20.00 uur
Frans Heesen Stadion
Keuken Kampioen Divisie
2-0
Helmond Sport - Jong FC Utrecht
Vrijdag 6 oktober
20.00 uur
GS Staalwerken Stadion
Keuken Kampioen Divisie
4-0
Jong FC Utrecht - NAC Breda
Maandag 2 oktober
20.00 uur
Stadion Galgenwaard
Keuken Kampioen Divisie
1-1
Jong FC Utrecht - SC Cambuur
Vrijdag 22 september
20.00 uur
Stadion Galgenwaard
Keuken Kampioen Divisie
3-2
FC Emmen - Jong FC Utrecht
Maandag 18 september
20.00 uur
De Oude Meerdijk
Keuken Kampioen Divisie
2-0
FC Dordrecht - Jong FC Utrecht
Vrijdag 15 september
20.00 uur
Riwal Hoogwerkers Stadion
Keuken Kampioen Divisie
3-3
Jong FC Utrecht - Roda JC Kerkrade
Vrijdag 1 september
20.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Keuken Kampioen Divisie
1-0
VVV-Venlo - Jong FC Utrecht
Vrijdag 25 augustus
20.00 uur
Covebo Stadion - De Koel
Keuken Kampioen Divisie
4-1
Jong FC Utrecht - FC Groningen
Maandag 21 augustus
20.00 uur
Stadion Galgenwaard
Keuken Kampioen Divisie
1-0
Jong AZ - Jong FC Utrecht
Maandag 14 augustus
20.00 uur
AFAS Trainingscomplex
Keuken Kampioen Divisie
1-0
Jong FC Utrecht - SC Telstar
Woensdag 9 augustus
13.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Oefenwedstrijd
0-2
VV Katwijk - Jong FC Utrecht
Zaterdag 5 augustus
12.00 uur
Sportpark de Krom, Katwijk
Oefenwedstrijd
1-1
SC Cambuur - Jong FC Utrecht
Vrijdag 28 juli
13.00 uur
Sportpark ZSC ’62
Oefenwedstrijd
1-0
Jong FC Utrecht - TOP Oss
Vrijdag 21 juli
14.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Oefenwedstrijd
0-2
KFC Uerdingen 05 - Jong FC Utrecht
Vrijdag 14 juli
18.30 uur
BSA Am Rundweg, Uerdingen
Oefenwedstrijd
2-1
Jong FC Utrecht - Wuppertaler SV
Zaterdag 8 juli
14.00 uur
Sportcomplex Zoudenbalch
Oefenwedstrijd
2-2