|
In de tweede uitzending van het drieluik Het gevoel van Allerzielen, op woensdag 1 november, is er aandacht voor de wijze waarop FC Utrecht afscheid nam en verder leeft met de dood van David di Tommaso. Op dinsdag 31 oktober is het eerste deel reeds uitgezonden.
Verslaggever Cees Overgaauw sprak op Trainingscomplex Zoudenbalch met FC Utrecht-spelers Jean-Paul de Jong, Tim Cornelisse, Marc-Antoine Fortuné en trainer Foeke Booy over het dramatische verlies. Ook voorzitter Jan Willem van Dop vertelt over de zwartste bladzijde uit de geschiedenis van de club.


In de tweede aflevering is er tevens een portret van Katarina Vermeulen, dochter van de zanger en cabaretier Bram Vermeulen, die twee jaar geleden onverwacht overleed.
Tweede en derde uitzending van Het gevoel van Allerzielen: woensdag 1 november en donderdag 2 november om 20.00 uur bij de KRO op Nederland 2.
 David di Tommaso (06/10/1979 - + 29/11/2005)
|