|
Na afloop van de wedstrijd tegen FC Groningen nam FC Utrecht alvast afscheid van de spelers die de club gaan verlaten: Pascal Bosschaart, Patrick Zwaanswijk, Karim Touzani, Tom van Mol, Michael Lamey, Donny de Groot en Abdelhali Chaiat. Daarna liep de gehele selectie langs de tribunes om de supporters te bedanken voor de steun dit seizoen.

Voor Donny de Groot eindigde het seizoen al op zaterdag 10 april. De spits liep in het uitduel bij Heerenveen een gescheurde kruisband op. Hij speelde dit seizoen 25 wedstrijden waarin hij vijf keer scoorde.

Voor een speler met zijn staat van dienst voor de club is het erg jammer dat hij zondag in clubkostuum afscheid moest nemen van de club waarvoor hij sinds 1997 actief is. Tom van Mol speelde 137 competitiewedstrijden voor FC Utrecht. De verdediger kwam sinds vorig jaar maart niet meer in actie door een ernstige blessure. 'Ik ben nu 31 jaar en hoop nog zeker drie tot vier jaar te kunnen blijven voetballen', aldus Van Mol.

Abdelhali Chaiat maakte op 11 april 2003 zijn debuut in een thuisduel met Willem II. Kwam dat seizoen nog zes keer in actie en scoorde twee keer. Hij speelde dit seizoen twaalf competitiewedstrijden, maar zat dit voetbaljaar lange tijd in de ziekenboeg.

Michael Lamey kwam dit seizoen op huurbasis uit voor FC Utrecht, maar deed dat zo goed dat PSV hem in juni weer terugverwacht in Eindhoven. De verdediger die zondag geblesseerd toekeek, heeft zeventien competitiewedstrijden voor FC Utrecht achter zijn naam staan.

'Het wordt een moeilijk besluit. Ik heb hier zes mooie jaren beleefd en heb het goed naar mijn zin.' Dat zei Patrick Zwaanswijk eind februari. De centrale verdediger met een aflopend contract heeft er na zes jaar en 158 competitieduels voor FC Utrecht toch voor gekozen zijn loopbaan elders voort te zetten.

Pascal Bosschaart neemt na zeven seizoenen afscheid van FC Utrecht. Hij draagt na de zomer het shirt van Feyenoord. De 24-jarige middenvelder die de bekerfinale mist door een schorsing speelde 193 wedstrijden voor FC Utrecht.

Voor Karim Touzani kwam dit jaar een einde aan een lange periode van blessureleed. Hij keerde bij het begin van de tweede competitiehelft terug in het elftal. De verdediger werd echter geconfronteerd met een terugslag en kwam slechts tot vijf competitieduels. Touzani debuteerde in 1999 en speelde sindsdien 69 competitiewedstrijden.

|